У Кропивницькому протестували через відміну пільги на харчування дітей учасників АТО (ФОТО)

15:45, 08 Січня, 2019

Сьогодні, 8 січня, під стінами міської ради відбулась акція протесту у зв`язку з рішенням міської ради зробити харчування у навчальних закладах для дітей учасників АТО платним.

 

Нагадаємо, виконавчий комітет міської рада Кропивницького 27 грудня прийняв рішення «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м. Кропивницького на 2019 рік».

Рішенням передбачено, що з міського бюджету в 2019-му не буде відшкодовуватись харчування у дитсадках та обіди у школах для дітей учасників АТО, як це відбувалось з 2014 по 2018 роки.

– Рішення несправедливе. Це неповага до наших військовослужбовців. Ми хочемо, щоб міська рада переглянула рішення, за можливості знайшли кошти. Воюючи на сході наші чоловіки повинні відчувати підтримку не тільки від нас, але і від держави та місцевої влади, – каже організаторка акції, член “Батьківської ради” Світлана Ткаченко.

mit5

До учасників акції вийшла очільниця управління освіти Лариса Костенко.

– Пільги, гарантовані державою, дотримуються і всі пільгові категорії є в рішенні виконкому. Є пільги, які встановлюються за ініціативи депутатів та міського голови. Завдяки такій ініціативі 2014 року ми харчували дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України, – каже пані Костенко. – Кількість дітей щороку збільшується. Якщо ми починали з цифри 420 дітей то у 2018 році це 2160 дітей і коштує це майже п`ять мільйонів.

IMG 7677

За словами пані Костенко, після 14 січня, коли повернеться міський голова це питання це питання буде переглянуто.

– До з`ясування цієї ситуації ми надамо рекомендації в садочках, щоб з вас не вимагали кошти, – відповіла учасникам акції Лариса Костенко.

Ініціативна група з батьків та громадських активістів передала лист з вимогами до міської ради та звернулась із проханням переглянути рішення під час виконкому. Також громадськість попросила в майбутньому обговорювати такі питання публічно, залучивши Громадську раду.

 IMG 7670

mit6

mit

 mit4

 

 

 

Останні новини по темі
У лютому НБУ скасує низку обмежень на валютному ринку
На Кіровоградщині влаштують концерт до 80-річчя області
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024