Суспільство

Кропивницький: у медуніверситеті СБУ вилучила справи іноземних студентів

. 4290

 Минулого тижня у Кропивницькому співробітники СБУ провели обшуки і вилучили справи іноземних студентів Донецького медичного університету.

stud15

Як повідомили "Гречці" у прес-службі медуніверситету, минулого тижня в університеті проводили обшуки, СБУ вилучила у Кропивницькому справи іноземних студентів.

Ректор Донецького національного медичного університету Петро Кондратенко заявив, що ці дії - тиск на нього, у зв`язку з розкриттям ним незаконних схем з ошукування іноземних студентів.

У прес-службі УСБУ у Кіровоградській області, розповіли, що інформації стосовно обшуків немає.

-Про обшуки інформації немає, якщо проводили - це скоріше за все центральне управління, а вони нам про це не повідомляють. Тим паче, якщо це в рамках кримінального впровадження то інформації не надається,- повідомила речниця УСБУ Марина Яковенко

На сторінці «Донецького національний медичний університет - Краматорськ, Маріуполь» у Фейсбуці повідомили, що 9 січня в кабінеті ректора співробітниками слідчого управління СБУ м.Києва був проведений обшук.

Також у дописі опублікували протокол обшуку у Краматорську. Зокрема вилучили пакет документів щодо заборгованості іноземних студентів за навчання, договори на навчання, список студентів ДНМУ та інше.

 

 

Нагадаємо, 13 листопада, півтисячі студентів міжнародного факультету влаштували протест у вигляді бойкоту навчання. 14 листопада, у стінах медичного університету виник великий скандал. Студенти-іноземці невдоволені якістю навчання до того ж виявили, що частина грошей, які вони платили на рахунки вишу не потрапила.

Крім того, Служба безпеки України розслідує шахрайські схеми компанії-рекрутера «Українські освітні послуги», що завищувала плату за навчання для студентів-іноземців, які хотіли вступити до Донецького національного медичного університету, що переїхав до Кропивницького.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама