Підприємці можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу онлайн (ФОТО)

17:50, 13 Лютого, 2019

 

У Кропивницькому презентували всеукраїнський проект “Юридична клініка” безкоштовних юридичних консультацій для представників малого та середнього бізнесу.

 

Онлайн платформа “Юридична клініка”, ініційована ГО “Юридична клініка для малого та середнього бізнесу”, працює вже протягом двох тижнів. Ресурс розрахований на тих бізнесменів, які не мають додаткових ресурсів, як людських, так і фінансових, для отримання юридичних консультацій, пов’язаних, зокрема, з тиском правоохоронних та контролюючих органів.

Керівником громадської організації є екс-менеджер “Креативу” Максим Березкін (син нардепа Станіслава Березкіна), який наразі перебуває під слідством у справі зловживання посадовцями “Креативу”. Натомість родина Березкіних вважає слідство – тиском на бізнес.

На онлайн-платформі lawmsb.com.ua, аби отримати юридичну консультацію необхідно зареєструватися і надіслати питання на опрацювання адвокатами-волонтерами, які є переважно студентами українських вишів юридичних факультетів. Ще є п’ять практикуючих фахівців юридичних фірм, які моніторять відповіді студентів на правильність. Наприклад, з початку старту онлайн-платформи було надіслано 500 заявок, з яких було виконано сто.

– Ми вважаємо, щоб отримати кваліфіковану відповідь достатньо 24 години і тому завдання адвокатів-волонтерів відповісти на питання протягом доби, – розповів сьогодні під час презентації проекту Максим Березкін, голова ГО “Юридична клініка для малого та середнього бізнесу”.

На сайті також можна знайти аналітичну правову інформацію, якою можна користуватися без реєстрації.

– Цей проект – також спроба популяризації інтелектуального волонтерства, коли людина допомагає своїми знаннями, вміннями, досвідом, – відзначив Максим Березкін.

В країні існують й інші проекти надання первинної правової допомоги. Однак, за словами начальника відділу правової роботи і освіти Головного управління юстиції у Кіровоградській області Андрія Грималюка, створення такої онлайн-платформи – додаткова можливість саме для бізнесменів.

51768486 259146934986038 2980094282741841920 n

Цікавість цієї “Юридичної клініки” в тому, що вона має вузьку спеціалізацію, куди можуть звернутися конкретно підприємці, – каже Андрій Грималюк.

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова, станом на 1 січня 2019 року в області на обліку органів фіскальної служби налічувалося 62242 платника податків.

В області переважно є 351 суб’єктів середнього бізнесу: 4 фізичні особи і 347 – юридичні, а решта – представники малого бізнесу, – каже Тетяна Гавренкова.

Натомість Тамара Саміляк, член координаційної ради з питань підприємців міськради Кропивницького порадила організаторам зробити окрему презентацію онлайн-платформи саме для підприємців.

До речі, в планах проекту перенаправляти запити від підприємців на юридичний супровід до адвокатських компаній-партнерів проекту, створити телефон “гарячої лінії”, а в подальшому відкрити регіональні центри “Юридичної клініки”.

 

 

Останні новини по темі
Суд взяв до розгляду справу за позовом екс-заступника міського голови Кропивницького (ФОТО)
51751364 781770215525204 4002342171872067584 n
Заводу будівельних матеріалів у Кропивницькому планують поновити договір оренди
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024