Суд взяв до розгляду справу за позовом екс-заступника міського голови Кропивницького (ФОТО)

18:27, 13 Лютого, 2019

Кіровоградський окружний адмінсуд взяв до розгляду справу за позовом колишнього заступника міського голови Кропивницького Олександра Грабенка.

 

13 лютого відбулось підготовче судове засідання за позовом екс-заступника міського голови Кропивницького Олександра Грабенка, звільненого торік 6 листопада.

На судове засідання під головуванням судді Андрія Сагуна з’явились представник позивача Наталія Сюр та відповідача – головний спеціаліст відділу представництва інтересів міськради в судах Олександр Льон.

Екс-заступник міського голови Кропивницького позивається відразу до Андрія Райковича, виконавчого комітету міської ради, міської ради міста Кропивницького. Він вимагає визнати протиправним та скасувати рішення міськради про звільнення з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 6 листопада 2018-го року, а також поновити його на посаді з відшкодуванням заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Представниця позивача просила суд підтримати кілька клопотань. Зокрема про присутність міського голови Андрія Райковича на наступному судовому засіданні, аби він надав пояснення, та допитати депутатів міської ради Ігоря Волкова та Михайла Демченка в якості свідків.

Представник відповідача Льон в обох випадках заперечував проти задоволення цих клопотань. У підсумку суд підтримав лише клопотання про допит в якості свідків двох депутатів. Викликати ж міського голову в судове засідання суддя Сагун вважає передчасним, оскільки ще не вивчені докази у справі та не розпочато її слухання по суті. Головуючий суддя зазначив, що в разі необхідності, якщо після дослідження матеріалів та доказів буде така необхідність, відповідача запросять на наступні судові засідання.

Нагадаємо, що підготовче засідання у справі двічі переносилося.

 

Останні новини по темі
Дякую за секс: 8 запитань до сексопатолога
8
52491556 385460162282965 6749823048792145920 n
Підприємці можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу онлайн (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024