Бюджет і гроші: як місцевий бізнес впливає на покращення твого життя

14:12, 19 Лютого, 2020

 

Майже 50 мільйонів гривень сплатила мережа місцевих супермаркетів «Файно Маркет» до бюджету Кропивницького у 2019 році. Гроші – серйозні. Розглянемо, чому.

Для прикладу, з 2017 по 2019 роки на капітальний ремонт доріг Кропивницького з бюджету міста виділили аналогічну суму.

 

З 50 мільйонів гривень, які компанія сплатила до міської казни, понад 26 мільйонів – це акцизний податок. Ці гроші фінансове управління міської ради розподіляє на різні видатки. Частина йде на виплату зарплат працівникам бюджетних підприємств, установ і організацій. Частину спрямовують на ремонт доріг.

Наприклад, у минулому році капітально відремонтували дорожнє покриття на вулиці Кропивницького, на це з міського бюджету виділили майже 6 мільйонів гривень, а ще відремонтували Полтавський міст майже за 10 мільйонів гривень.

Мережа супермаркетів «Файно Маркет» сплатила більше 22-х мільйонів гривень податку на доходи з фізичних осіб. Це третина від витраченої суми на реконструкцію «Арки» на вулиці Ельворті. Цей стратегічний для міста об’єкт відремонтували за 66 мільйонів гривень.

Понад 400 тисяч гривень – це сума, яку компанія «Файно маркет» сплатила до бюджету обласного центру по іншим видам податків. Ці гроші могли стати складовою витрат на ремонт спортивної зали у школі №29, який обійшовся місту у понад мільйон гривень.

Примітно, що головний офіс компанії «Файно Маркет» знаходиться у Кропивницькому. У Кропивницькому і Кіровоградській області більше 80 магазинів «Файно маркет». Обираючи один з них, ви обираєте розвиток інфраструктури рідного міста – встановлення нових дитячих майданчиків, придбання сучасного медичного обладнання для лікарень і поліклінік, будівництво житлових комплексів тощо. Робіть правильний вибір.

Реклама

 

Останні новини по темі
Пацієнти надалі отримуватимуть протитуберкульозне лікування в Олександрії – керівник департаменту
d8d7a50334bc8528ba04daac17e22dc4
Кіровоградщина ще не подала уряду перспективний план формування громад
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024