Чи відвідувати приватні гуртки та розважальні центри, якщо у закладах освіти карантин?

12:48, 13 Березня, 2020

Що робити, якщо до 3 квітня призупинили навчально-виховний процес в дитячих садках, школах, професійно-технічних училищах, коледжах, університетах, а також закладах позашкільної освіти, розповідають в управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Приватні гуртки та розважальні центри

Що стосується приватних гуртків та інших суб’єктів господарської діяльності у сфері надання послуг, в тому числі освітніх, такі заклади не мають відповідної ліцензії та не належать до закладів освіти. Отож приймати рішення про тимчасове припинення роботи та запровадження карантину має адміністрація таких установ.

Водночас залишається свобода вибору для батьків вихованців – відвідувати приватні заклади чи ні в період дії обмежувальних заходів.

Так само на розгляд адміністрації закладів залишається питання про призупинення роботи розважальних центрів, кінотеатрів тощо. Однак відповідно до листа МОН України та розпорядження голови Кіровоградської ОДА «Про запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19» діє заборона проведення зібрань з кількістю учасників понад 200 осіб.

Недопущення зібрань великої кількості людей обумовлене тим, що це дозволяє зменшити вірогідність контактів здорових людей із хворими, які можуть бути носіями вірусу ще до появи симптомів захворювання. Вірус передається крапельним шляхом від людини до людини під час кашлю або чхання у тісному контакті (менше метра).

Профілактичні поради

Радять регулярне проведення дезінфекції поверхонь, вологе прибирання і провітрювання приміщень, мити руки з милом чи обробляти їх антисептиком, обмежити контакти з хворими.

Всі вжиті заходи в регіоні мають профілактичний характер. Офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірус на Кіровоградщині немає.

Відзначимо, за інформацією МОЗ, наразі в Україні лабораторно підтверджено три випадки коронавірусу: у жінки з Житомирської області та двох чоловіків з Чернівецької.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому просять закрити спортзали на карантин
pexels photo 703016
p 190 13415226
Назад дороги немає: українцям розповіли про загрози відтермінування медичної реформи
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024