У Центрі екстреної медичної допомоги Кіровоградщини знайшли порушень на два мільйони

09:02, 08 Жовтня, 2020

Аудитори Кропивницького виявили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області незаконних витрат на понад 2 млн грн, призначених на боротьбу з COVID-19.

 

Як повідомляє пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, порушення виявили фахівці управління при ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Центру за період з 1 січня 2020 по 30 червня 2020 року.

Аудитори встановили, що за рахунок коштів, отриманих Центром від Національної служби здоров’я України за договором про надання екстреної медичної допомоги пацієнтам із підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, працівникам виїзних бригад, які не були безпосередньо зайняті на роботах із ліквідації хвороби, виплатили понад мільйон гривень. Через допущені порушення з оплати праці зайво сплачений єдиний соціальний внесок на суму понад 360 тис. грн.

Про результати ревізії повідомили правоохоронні органи.

 

Останні новини по темі
Ще 19 жителів Кіровоградщини захворіли на коронавірус
coronavirus
trening
У Кропивницькому розкажуть як розпочати свій бізнес
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024