Протест-моб проти законопроекту №2450 (ВІДЕО)

15:06, 14 Червня, 2010

Cьогодні о 10.00 Кіровоград долучився до всеукраїнської акції флеш-мобу проти законопроекту №2450.
Якщо цей закон буде прийнято, то конституційні права українців будуть суттєво обмежені. Зокрема, буде порушено статтю 39 Конституції України, а також рішення Європейського суду щодо свободи зібрань.

Законопроект встановлює 4-денний термін повідомлення про зібрання (сьогодні згідно з Конституцією України конкретний термін не встановлено), унеможливить у багатьох випадках реагування громадськості на важливі події суспільного значення. Запроваджене в проекті поняття “спонтанне мирне зібрання” визначене нечітко.Законопроект містить й інші обмеження.

 

Щоб висловити свою громадянську позицію кіровоградці зібрались на площі Кірова. Протест пройшов за заздалегідь продуманим сценарієм, про який “Гречка” повідомляла тут. До мобу долучилось близько 30 людей.

 

Cпочатку учасники сформували слово “НІ” і підняли догори таблички “2450”, що символізувало протест проти даного законопроекту і кілька разів вигукнули заклик “Проти!”. Потім протестувальники вибудували слово “ТАК” і підняли таблички “свободі зібрань”.

www.gre4ka.info

Як повідомляє “Українська правда”, що Голова Верховної Ради Володимир Литвин пропонує відкласти розгляд закону про мирні зібрання громадян на прохання мітингувальників.

Останні новини по темі
Екскурсія по Кіровограду на тролейбусі
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Протест-моб проти законопроекту №2450
Протест-моб проти законопроекту №2450
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024