Екскурсія по Кіровограду на тролейбусі

23:49, 15 Червня, 2010

15 червня в Кіровограді відбулося відкриття  екскурсійного тролейбусного маршруту.

Директор одного з туристичних агенств міста  Валерій Попов розповідає:
– Виникла ідея на круглому столі з питаннь туризму. Моя пропозиція була створити тролейбусний екскурсійний маршрут. Ми думали, як підвищити культуру і знання про своє місто. Маршрут існував раніше, потім в радянські часи його закрили. Він буде для школярів, гостей міста, організацій.

– Також він в нас буде як весільний тролейбус, – додає директор. – На Попова багато реєструють шлюб. Поки наречені їдуть покладати квіти, фотографуватись, гостей везуть по маршруту. Перший маршрут: центральна частина-аеропорт. Великий маршрут: по Лісопарковій. Будуть передбачені і спеціальні зупинки.

Анатолій Голованов, директор „Єлисаветградсьої транспортної компанії” запевняє, що вартість такої екскурсії буде мінімальна – лише, щоб окупити собівартість. Пільговим категоріям обіцяють безкоштовні екскурсії.

Подібні маршрути існують в інших регіонах країни і користуються популярністю. Пан Голованов вважає, що це може стати своєрідною фішкою для нашого міста.

В тролейбусі 20 сидячих місць, але екскурсію зможуть прослухати близько 40 чоловік – стоячих теж братимуть smile Турагенство готове проводити таку екскурсію хоч щодня – були б бажаючі!

Першими змогли оцінити екскурсію школярі ЗОШ №22. В найближчі дні очікують дітей і з інших шкіл.

– Чим більше людей цікавляться нашим містом, чим краще вони його знають, тим кращим буде і місто. Його будуть любити, – вважає екскурсовод Тетяна Зайцева.

Валерій Попов повідомив, що з жовтня планується проводення курсів екскурсоводів. Буде створено групу з 30 осіб з Олександрії, Знам’янки,Світловодська і Кіровограда.

Восени також обіцяють презентувати маршрут для школярів пов’язаний з правилами дорожнього руху. В ігровій формі дітям будуть розповідати історію і правила дорожнього руху.

Останні новини по темі
Виставка творів Андрія Німенка в художньому музеї
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Виставка творів Андрія Німенка в художньому музеї
www.gre4ka.info
Протест-моб проти законопроекту №2450 (ВІДЕО)
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024