Жителів Кіровоградщини запрошують на фестиваль мобільного кіно

10:04, 08 Лютого, 2021
Зображення для медіа

Фестиваль мобільного кіно harlab – можливість кожному спробувати себе в якості автора короткого метру використовуючи смартфон та виграти за це призи.

 

Як повідомили організатори, аби учасникам фестивалю було легше робити перші кроки в своїй режисерській кар’єрі, розробили освітній курс.

На майстер-класах розкажуть:

  • Як писати сценарії до своїх перших робіт режисерських робіт
  • Як змусити своїх, друзів зіграти не гірше Кіану Рівза
  • Прибирати всі шуми з аудіодоріжки, і робити якісний звук
  • Професійно знімати голівудські ракурси на розкладушку своєї бабці

На фейсбук-сторінці фестивалю будуть проводитись лекції у прямому ефірі від блогерів та професіоналів своєї справи, для прикладу лекцію про акторську майстерність проводитиме головна акторка українського фільму «Гуцулка Ксеня» – Варвара Лущик.

10 лютого о 19:00 стартує освітній курс з кіномайстерності з лекції про сценарій та його тонкощі. Спікер: Олеся Лабик – кіноблогерка, випускниця Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

Після завершення освітнього курсу почнуть прийом короткометражок учасників. Головна умова участі в конкурсі короткого метру, аби він був повністю відзнятий на смартфон.

Участь у фестивалі та перегляд лекцій безкоштовні. Проєкт втілюється студентами Української академії лідерства в рамках проекту Британської ради «Активні громадяни», та за підтримки Агенції сталого розвитку – “Хмарочос”

Довідково:

Фестиваль названий на честь одного з перших фотографів України Давида Йосипович Харлаба. Він мав власне фотоательє в Кропивницькому на вулиці Дворцовій.

Давид Харлаб – єлисаветградський фотограф та підприємець кінця ХІХ – початку ХХ століття, якому ми завдячуємо низці фото старого міста і знатних родин, був власником будинку на Дворцовій, який і зараз привертає погляд кропивниан і туристів. Історію споруди читайте за посиланням

Останні новини по темі

Жителі Кіровоградщини можуть повідомляти про корупцію у фіскальній службі

korupzia
peremetu

Водіїв Кіровоградщини попередили про ймовірні перемети на дорогах 

Читайте також

Кропивницька волонтерка Наталія Свистун оголосила про збір матеріалів для виготовлення окопник ...

17:15, 9 Грудня, 2023

Дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:54, 9 Грудня, 2023

За підсумками поточного року найкращі спортсмени Кіровоградщини у 2024 році отримуватимуть обласні ...

15:48, 9 Грудня, 2023