Вибори ректора педуніверситету відбудуться наприкінці травня

16:10, 25 Березня, 2021

27 травня відбудуться вибори ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Відповідний наказ опублікували на сайті вишу.

17 березня Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади ректора ЦДПУ імені Володимира Винниченка.

Як повідомив «Гречці» в.о. ректора Олег Семенюк, Міністерство освіти не надало офіційних роз’яснень щодо юридичних підстав для оголошення нових виборів та скасування результатів попередніх.

«Міністерство опублікувало оголошення на сайті про конкурс на посаду ректора і за законом протягом 7 днів маємо призначити організаційний комітет та виборчу комісію», – каже Олег Семенюк.

Він додав, що 27 травня не буде змагатись за посаду ректора педуніверситету.

Нагадаємо, вибори ректора вишу розпочалися ще торік. Однак жоден з кандидатів так і не набирав необхідні 50% голосів. 4 березня 2021 року на чергових виборах ректором педагогічного вишу в Кропивницькому обрали Олега Семенюка, доктора філологічних наук, професора. Він ректор вишу з 2011 року.

 

 

Останні новини по темі
На заправці в Олександрійському районі продавали пальне без ліцензії (ФОТО)
poli4
groshi
Карантинні виплати для ФОПів зупинять розвиток громад Кіровоградщини?
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024