Як у столичному суді відмазують ексголову Кіровоградської ОДА Балоня

16:28, 08 Квітня, 2021
Sayt 1

Адвокати колишнього голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Балоня звернулися до Печерського районного суду з вимогою змінити підслідність у справі про 1,8 млн грн хабаря та забрати її у Національного антикорупційного бюро. 

Про це повідомляє Центр протидії корупції

За його інформацією, Андрій Балонь є товаришем заступника керівника Офісу президента Олега Татарова.

– Це ніщо інше як спроба відмазати колишнього губернатора від відповідальності. Питанням залишається: Татаров робить це за власної ініціативи, чи за вказівкою Зеленського. Якщо навіть після цього президент не звільнить Татарова – значить той діє саме за його розпорядженням. Як інакше пояснити те, що саме депутати Зеленського погоджують законопроєкт який легалізує цю схему? – коментує голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Сьогодні скаргу захисту Балоня розглядає суддя Печерського суду міста Києва Тетяна Ільєва. Раніше, ця ж суддя вже незаконно зобов’язувала Генпрокурорку Ірину Венедіктову забрати у НАБУ справу щодо рекордного хабаря керівництву НАБУ/САП у 5 мільйонів доларів США за закриття провадження проти ексміністра екології Миколи Злочевського. За законом, Печерський суд не має права розглядати подібні скарги у справах НАБУ/САП, оскільки це виключна підсудність Вищого антикорупційного суду. 

Раніше заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову вдалося цю схему реалізувати за сприяння генпрокурорки Венедіктової та фактично забрати справу у НАБУ. 

Фото Центру протидії корупції

 

Останні новини по темі

Протести відкладаються: наступні три місяці уранові шахти Кіровоградщини працюватимуть

shahta thumb
voda

Де завтра у Кропивницькому не буде води

Читайте також

Кропивницька волонтерка Наталія Свистун оголосила про збір матеріалів для виготовлення окопник ...

17:15, 9 Грудня, 2023

Дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:54, 9 Грудня, 2023

За підсумками поточного року найкращі спортсмени Кіровоградщини у 2024 році отримуватимуть обласні ...

15:48, 9 Грудня, 2023