Кіровоградщина: цими вихідними вакцинують людей з листа очікування

08:41, 05 Червня, 2021

На Кіровоградщині мобільні медичні бригади проводитимуть вакцинацію для людей з листа очікування. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ОДА.

За інформацією керівниці відділу охорони материнства, дитинства та імунопрофілактики департаменту охорони здоров’я ОДА Антоніна Кодрул, вакцинуватимуть громадян впродовж вихідних – 5 та 6 червня.

«Нині в області достатня кількість вакцин, зокрема, препарату CoronaVac/Sinovac BioNTech. Маємо у залишку 8600 доз, а вчора отримали 3100 доз. Ми проводимо вакцинацію цим препаратом організованим колективам, у нас є їх перелік – це працівники критичних інфраструктур, плануємо вакцинувати працівників пошти, лісництв. Також ми будемо проводити вакцинацію людям з листа очікування. У пунктах щеплення вже протягом цих вихідних будуть проводити імунізацію для цих людей», – повідомила Антоніна Кодрул.

Останні новини по темі
За добу на Кіровоградщині від COVID-19 померли троє людей
COVID 19 thumb
2021 06 04 baseball
У Кропивницькому пройдуть одразу шість бейсбольних матчів чемпіонату України
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024