Кропивницьких пенсіонерів вчитимуть цифровій грамотності (ФОТО)

13:45, 05 Червня, 2021

У Кропивницькому стартувала програма для кропивничан поважного віку зі здобуття цифрової освіти.

Ініціювала програму Кропивницька міська рада. Вона сворена в рамках реалізації Концепції розвитку цифрових компетентностей громадян. З-за допомогою занять їх ініціатори збираються підвищити рівень цифрових навичок для представників різних цільових груп населення.

Перше заняття відбулося вчора, 4 червня, на базі НВО “Гімназія ім. Тараса Шевченка”. Група студентів “третього віку” складається із 10 осіб. Навчання проходитиме щоп’ятниці і триватиме до 2 липня.

За словами керуючої справами Кропивницького виконавчого комітету міської ради Світлани Балакірєвої, міська рада Кропивницького проводить подібні курси вперше.

cifra1

– Ми розпочинаємо спеціальний освітній проєкт для людей, які вже вийшли на заслужений відпочинок і не володіють комп’ютером. Програма навчання цифрової грамотності дозволить їм оволодіти азами користування комп’ютером та мережею Інтернет, розібратися із інтернет-послугами, – говорить Світлана Балакірєєва.

В процесі навчання слухачі зможуть вносити пропозиції щодо тем із цифрової грамотності, які їх цікавлять найбільше.
Охочих пройти таке навчання запрошували в управліннях соціального захисту населення Подільського та Фортечного районів. Самі заняття проводять спеціалісти управління інформаційних технологій міської ради.

– Показником успішності для нас буде те, що слухачі курсу самостійно зможуть подати заяву на переоформлення субсидії онлайн, оплатити комунальні послуги і передати показники лічильників не виходячи з дому, зареєструватися у соціальних мережах і стежити там за новинами в Україні та світі, – відзначила чиновниця.

Чи будуть такі курси проводити на постійній основі, стане зрозуміим після першого випуску.

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: за минулу добу летальних випадків внаслідок COVID-19 немає
covid
gayv1
На Кіровоградщині у Південному Бузі знайшли тіло людини (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024