Суспільство

Кіровоградщина: дитячий протитуберкульозний санаторій хочуть перепрофілювати у реабілітаційний центр для атовців

. 1055

У Старій Осоті планують створити реабілітаційний центр для учасників АТО, повідомили в облраді.

 

reorganizazia

Нагадаємо, у квітні 2020 Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій залишився без фінансування через деякі нюанси медреформи. Згодом кошти знайшли на дофінансування з обласного бюджету і мали думати над подальшою реорганізацією протитуберкульозних закладів в області.

Днями в облраді відбулася нарада щодо ефективного використання майна Староосотського дитячого обласного протитуберкульозного санаторію.

Через зміни законодавства заклад не може продовжувати роботу протитуберкульозного напрямку. Відтак учасники наради обговорили питання перепрофілювання санаторію у реабілітаційний центр для учасників антитерористичної операції, їх рідних та сімей загиблих АТОвців, – йдеться в повідомленні.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк зазначив, що крім розробки плану такої реорганізації, необхідно знайти джерела фінансування для ремонту.

Планують відвідати заклад, щоб ознайомитись з матеріально-технічною базою, а також обговорити питання реорганізації на засіданні Координаційної ради з питань ветеранів АТО/ООС, яке відбудеться 1 липня 2021 року.

Нагадаємо, раніше в облраді зазначали, що Національна служба здоров’я планує фінансувати в кожному регіоні лише один протитуберкульозний заклад. Планували створити єдиний регіональний медичний центр двох протитуберкульозних лікувальних закладів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама