Пенсіонери Новоолексіївки можуть залишитись без пільгового проїзду?

11:08, 28 Вересня, 2021

 Пенсіонери мікрорайону Новоолексіївка можуть залишитись без пільгового проїзду, якщо пільгу на проїзд залишать лише з 10:00 до 15:00.

 

Фото з сайту КП “Електротранс”

Нагадаємо, сьогодні виконком має розглянути проєкт рішення, за яким пільгові перевезення пенсіонерів в міському комунальному транспорті пропонують залишити лише з 10:00 до 15:00 у будні.

Проте на Новоолексіївку курсує лише один комунальний автобус 104А, який має перерву в графіку з 10.00 до 16.00.

– Я з повагою відношусь до пенсіонерів, але ті карантині обмеження, які передбачені постановою не дозволяють перевозити пасажирів за стоячими місцями в автобусі. В першу чергу це рішення пов’язане виключно з цим.

Для того, щоб могли дістатись на роботу працівники промислових підприємств, закладів торгівлі, охорони здоров’я. Щоб діти могли доїхати в школи. Є багато випадків, коли виключно пенсіонери зловживають пільговим проїздом вранці, коли критична інфраструктура добирається на роботу. Їм потрібно відвідати ринки, магазини. На сьогодні майже в кожному мікрорайоні є магазини, де можна придбати всі товари.
Це рішення в першу чергу пов’язане з тим, щоб розвантажити транспорт в ранкові та вечірні часи пік. Щоб люди змогли добратись на роботу, а діти в школу.

Що стосується маршруту №104 ми в робочому порядку будемо дивитись по ситуації, як буде відбуватись пасажиропотік. І будемо в робочому порядку регулювати і можливо десь змінювати ці часи, – прокоментував ситуацію заступник міського голови Олексндр Вергун.

 

 Про 5 вічних проблем мікрорайон Новоолексіївка читайте тут.

Останні новини по темі
У Кропивницькому стартує конкурс «Народний бренд»: як долучитись
gf
teplo
Кропивницький майже готовий до опалювального сезону. Сподіваються на 307 мільйонів з Києва
Читайте також

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024

У Кропивницькому у четвер, 29 лютого, в Музеї Мистецтв відбудеться поетично-музичний вечір “Янгол з наплічника”....

16:21, 25 Лютого, 2024

Учасник кулінарного шоу “Мастершеф” і студент з Кропивницького Андрій Малий в першому випуску 13-го сезону телешоу готував за авторським рецептом яблучні деруни. На ...

15:40, 25 Лютого, 2024