Млинець-фест та Інстаграм – як оновився будинок культури у Знам’янці Другій

13:22, 04 Лютого, 2022

Жителі Знам’янки Другої активно долучаються до нових заходів і ініціатив креативного колективу місцевого Будинку культури. Як вдихнути нове життя в культурний простір селища – розповіла новопризначена директорка БК Валерія Барабанова.

Як передає сайт «Комора», посаду директорки вона обійняла трохи більше двох місяців тому, але сфера культури для неї не нова. До цього пані Валерія два роки працювала провідною спеціалісткою у відділі культури та туризму Знам’янського міськвиконкому.

– Хочу залучати молодь й через спортивно-розважальні заходи, велопоходи. Навіть мрію про створення на базі БК платного тренажерного залу! Це спонукатиме до здорового способу життя не тільки нашу молодь, але і всіх жителів селища. Плюс – ми зможемо заробляти кошти для подальшого розвитку Будинку культури. Також плануємо проводити роботу щодо участі у грантових проєктах, залучати нових спонсорів, – поділилася Валерія Барабанова.

Однією із цілей нової директорки – популяризація роботи закладу у соцмережах.

– На різдвяну коляду я вперше вела прямий ефір у мережі на нашій фейсбук-сторінці під час заходу. А онлайн конкурси (на кращий вірш Діду Морозу, на найкреативнішого сніговика Snowman-2022, майстер-клас з виготовлення різдвяного віночка, виставки робіт) набирають все більшої популярності та інтересу серед підписників. Перший крок зроблено, далі в планах – створення сторінки Будинку культури в Instagram та YouTube-каналу.

Очікують на мешканців селища і нові дійства. Так, на Масляну колектив БК запланував провести перший «Млинець-фест» – з цікавою програмою, подарунками і сюрпризами.

Останні новини по темі
Зіткнення автівок у Голованівському районі: є загиблий (ФОТО)
photo 2022 02 04 12 05 55
turust
Мандруй зі мною: в області стартував конкурс туристичних екскурсій
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024

У Приютівській громаді повідомили про загибель Владислава Піткевича у боях проти російських окупантів....

20:27, 27 Травня, 2024