Радіо та «Повітряна тривога» – які додатки допоможуть в умовах воєнного стану

14:08, 05 Березня, 2022
telefon ruka

Мешканці Кіровоградщини можуть завантажити собі і встановити корисні додатки, розроблені для безпеки під час воєнного стану в Україні.

Голова обладміністрації Марія Чорна повідомила, що додаток «Повітряна тривога» вдосконалили: тепер там можна встановити не тільки всю Кіровоградщину, а й окремі райони. Цей додаток голосно сповіщає про початок тривоги у вашій місцевості та про її відбій.

«Наприклад, якщо повітряна тривога стосуватиметься лише Кропивницького району, то в інших сигнал не лунатиме. Тобто повідомлення буде більш конкретним і прив’язаним до місцевості», – написала вона.

Його можна завантажити у Google Play https://bit.ly/3HCHM0n та AppStore: https://apple.co/3vEwKVY. Якщо вже скачали раніше – то оновити.

Радіо можна слухати в онлайні, а також встановивши додаток на телефон radioplayer.ua.

Якщо раптом відключили українське ефірне мовлення, то його можна дивитись через супутник, де вони наразі розкодовані. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антена. Також можна дивитися на платформі відеохостингу Youtube. При невисокій швидкості інтернету можна встановити нижчу роздільну здатність в налаштуваннях відео. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний.

Офіційно про воєнний стан в області повідомляють на наступних ресурсах:

Крім того, у своїх аканунтах у соцмережах варто встановити двофакторну аутентифікацію.Також не варто відкривати листи в електронній скриньці та тим паче переходити по підозрілим гіперпосиланням. Фахівці Держспецзв’язку, наприклад, попередили, що за допомогою листів розсилається фішингова програма. В темі листів зазначається «Увага!» і йдеться про те, що поштовий сервіс начебто «зафіксіксіровал» спроби входу в поштову скриньку з IP-адреси у Донецьку. Якщо користувач перейде за посиланням і введе пароль, то він потрапляє до зловмисників. Такі листи варто одразу пересилати їх на пошту CERT-UA cert@cert.gov.ua для подальшого аналізу.

Раніше волонтери розмістили методичку для переселенців, які прибувають у Кропивницький та Кіровоградську область, і їдуть автомобілями.

Останні новини по темі

Медична допомога під час війни: куди звернутися онкопацієнтам Кіровоградщини?

Likar malunok
avtobus

Шукають водіїв вантажівок та автобусів для потреб оборони Кіровоградщини

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023