Переселенці можуть отримати статус і виплату від держави у Дії

10:58, 20 Квітня, 2022

Для внутрішньо переміщених осіб в Дії запустили комплексну послугу. За кілька можна отримати статус переселенця та виплату від держави – для себе та своїх дітей.

Виплати для переселенців – щомісячно 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку.

«Послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Команда Дії працює в турборежимі, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн», – зазначають у Дії.

Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.

Як отримати послугу в застосунку Дія?

  • Зайдіть у Дію та натисніть«Послуги», «Отримати статус ВПО».
  • Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть «Продовжити». Геолокація потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
  • Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї– свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну. Якщо ж дітей у вас немає, натисніть «Зареєструватися без дітей».
  • Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів.
  • Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту. 

Довідка ВПО зʼявиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти – на картці єПідтримка.

«Гречка» нагадує, як переселенцю отримати допомогу від держави.

 

Останні новини по темі
У Гайвороні запрацювала клінічна кафедра хірургії донецького вишу
pasku
Передвеликодній ярмарок відбудеться у Долинській
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024