Виш у Кропивницькому планує розпочати навчання з 1 серпня

15:33, 08 Червня, 2022
studentu

Центральноукраїнський національний технічний університет готується розпочати 2022-2023 навчальний рік офлайн та на місяць раніше – 1 серпня.

Про це повідомляє пресслужба вишу.

Зміни графіку навчального процесу стосуватимуться студентів ІІ-IV курсів. Остаточно рішення про старт навчального року для цих студентів 1 серпня мають затвердити протягом двох тижнів.

Головна причина перенесення дати початку навчального року на перше серпня – намагання максимально використати для роботи університету теплий період року, повідомив ректор Центральноукраїнського національного технічного університету, професор Володимир Кропівний.

«Уряд вже попередив про те, що країну чекає найважчий опалювальний сезон у нашій новітній історії, – каже Володимир Кропівний. – Заклади вищої освіти в межах власної автономії мають право самостійно визначати графік навчального процесу, але Міністерство освіти і науки України рекомендує розпочинати навчання раніше, якщо є така можливість».

Планується, що студенти займатимуться у стаціонарному режимі й завершать осінній семестр 2022-2023 у листопаді, тобто до зимових холодів.

Навчальний рік для студентів першого курсу традиційно розпочнеться на початку вересня. Першокурсники вийдуть на навчання також в офлайн режимі. Протягом вересня-жовтня (поки тепло) для студентів перших курсів планується провести максимально можливу кількість аудиторних теоретичних та практичних занять. Завершувати осінній семестр студентам першого курсу, можливо, доведеться вже в дистанційному форматі. Все буде залежати від ситуації в країні.

Нині університет також проводить підготовчу роботу з впорядкування сховищ та укриттів. За загальним висновком комісії ДСНС – наявні укриття дозволяють вишу навчальний процес в офлайн режимі.

Остаточне рішення про початок в ЦНТУ навчального року для студентів ІІ-IV курсів 1 серпня має затвердити протягом двох тижнів.

«Гречка» нагадує, до рейтингу 200 вишів України потрапили університети з Кропивницького.

 

Останні новини по темі

Конфлікти у тролейбусах: хто з переселенців має право на безоплатний проїзд у Кропивницькому?

avtobus ludu
2.1 4

На Кіровоградщині дозволили масові заходи під час війни – але є умови

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023