Відновили роботу онлайн запису в чергу сервісних центрів МВС

11:13, 10 Червня, 2022

З  9 червня сервісні центри МВС поновили роботу онлайн-запису до електронної черги. Онлайн-запис дозволяє заощадити час.

Як повідомили в пресслужбі, записатися до сервісних центрів МВС нового зразка можна онлайн на офіційному вебсайті Головного сервісного центру МВС (розділ «Запис в е-чергу») або через термінал електронної черги безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС. У разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги отримати послугу доведеться в порядку живої черги.

Через онлайн-запис до електронної черги можна записатися на будь-яку послугу, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом. Записатися на складання практичного іспиту можна через термінал електронної черги, встановлений у приміщенні сервісного центру МВС або за його відсутності – в порядку живої черги.

Сформований талон електронної черги необхідно показати адміністратору сервісного центру МВС для отримання послуги. Онлайн-запис є індивідуальним і не може бути переданий іншій людині. Невідповідність обраної послуги й даних, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним людини є підставою для скасування реєстрації в електронній черзі.

У разі оголошення повітряної тривоги до початку роботи сервісного центру МВС надання послуг розпочинається лише після її відміни. Якщо повітряна тривога оголошена під час робочого дня, обслуговування негайно призупиняється, а відвідувачам пропонують пройти в укриття. При цьому очікування в черзі подовжується на час тривалості повітряної тривоги.

«Гречка» нагадує, сервісні центри МВС у Кіровоградській області працюватимуть за звичним графіком.

 

Останні новини по темі
Орендарів земельних ділянок у Кропивницькому закликали не забувати прибирати сміття і косити траву
39270 1200x800 2
vizazhust
Безробітні зможуть опанувати професію візажиста
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024