Орендарів земельних ділянок у Кропивницькому закликали не забувати прибирати сміття і косити траву

12:03, 10 Червня, 2022

У Кропивницькому власників і орендарів земельних ділянок закликають дотримуватися правил благоустрою: регулярно прибирати сміття і своєчасно косити траву. Натомість порушників штрафуватимуть, а їх прізвища висвітлюватимуть у ЗМІ.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

«У разі, якщо профілактичні бесіди не матимуть бажаного результату, а правила благоустрою території міста ігноруватимуться, працівники інспекції, в межах своїх повноважень,  складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення. У такому випадку на порушників очікують штрафи від 340 до 1700 гривень та висвітлення прізвищ у ЗМІ», – зауважив начальник інспекції з благоустрою Олександр Брюховецький.

Також у міськраді звертають увагу власників і орендарів земельних ділянок на можливість добровільно повернути території до комунальної власності, якщо немає змоги  використовувати їх за призначенням.

«Гречка» нагадує, майже два роки тому в Кропивницькому розказали про скошування трави й мавританські газони. 

Останні новини по темі
Роботодавців запрошують заповнити онлайн-анкети про потреби в працівниках 
onlain
Відновили роботу онлайн запису в чергу сервісних центрів МВС
Читайте також

Правоохоронці вилучили у 28-річного жителя Кропивницького району арсенал боєприпасів.

11:54, 27 Лютого, 2024

У Кропивницькому затвердили перейменування ще 38 вулиць та провулків. У селищі Новому об’єднають вулицю та провулок і перейменують три вулиці....

11:32, 27 Лютого, 2024

Кропивницький отримав 32 мільйони гривень державної субвенції та дотацій. До міського бюджету на 2024 рік внесли зміни. ...

11:11, 27 Лютого, 2024