У Кропивницькому планують відкрити психологічний хаб

13:10, 23 Червня, 2022

У Кропивницькому вже працюють над ідеєю відкрити міський психологічний хаб, куди зможуть звертатися за допомогою постраждалі від війни. Фахівці департаменту соціальної політики мають вивчити досвід інших міст і розробити механізм створення психологічного центру в Кропивницькому.

Як повідомляє Кропивницька міськрада, потреба в психологічному хабі існує у Кропивницькому від 2014 року. Сьогодні потреба в створенні такого психологічного центру підтримки ще більше загострилася.

Поки створення міського психологічного хабу – тільки ідея, але над її реалізацією уже працюють відповідні фахівці. За задумом, це має бути один центр, де людина зможе отримати увесь спектр психологічної підтримки, фізичної реабілітації, емоційного розвантаження.

«Сьогодні є запит суспільства, є проблема психологічної реабілітації людей, постраждалих від воєнних дій, ми включаємося в роботу і готові її вирішувати», – каже секретар міськради Олег Колюка.

«Гречка» нагадує, цьогоріч  низку психологічних центрів і хабів відкрили в громадах Кіровоградщини.

 

Останні новини по темі
«Заробіток» на сміттєзвалищі: підрядника підозрюють у крадіжці бюджетних 320 тисяч гривень
smittya
univer MVS
До університету внутрішніх справ у Кропивницькому можна вступати без мультипредметного тесту
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024