Відбулися збори добровольчих сил оборони Кропивницького (ФОТО)

16:03, 19 Липня, 2022

Збори добровольчого формування Кропивницької громади добровольчих сил оборони Кіровоградщини відбулися в обласному центрі. Участь у зборах взяли кількасот чоловіків і жінок.

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної ради.

За словами голови обласної ради Сергія Шульги, керівний склад добровольчого формування Кропивницької громади отримав посвідчення та підписав контракт добровольця.

photo 5384438665083731403 y

«До добровольчих сил оборони долучаються все більше патріотів – людей, які хочуть стати на захист свого краю. У Кропивницькому таких уже кількасот», – каже Сергій Шульга, який також очолив координаційну раду з питань формування добровольчих сил оборони Кіровоградщини.

Найближчим часом стартують навчання учасників добровольчих сил оборони в Кропивницькому.

«До нас долучаються люди, які як правило не мають військового досвіду. Зараз ми готуємо майданчики і найближчим часом розпочнеться вишкіл. З учасниками працюватимуть професійні інструктори з військової справи, медичної», – каже голова облради.

Нагадаємо, в окремих громадах підготовка учасників добровольчих сил оборони Кіровоградщини вже триває.

 

Останні новини по темі
Кропивничани винні «Теплоенергетику» 150 мільйонів – міськрада
KONKURS 1024x576
Мережа магазинів оголосила конкурс на ескізи патріотичних муралів до Дня Незалежності
Читайте також

Вихованець кропивницького футболу та колишній півзахисник збірної України Євген Коноплянка оголосив про завершення кар’єри футболіста....

10:03, 18 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024