Теплопостачальні підприємства Кіровоградської області сподіваються на допомогу США

12:40, 27 Серпня, 2022

Для ключових теплопостачальних підприємств Кіровоградщини має надійти допомога від агентства США по міжнародному розвитку USAID.

Про це повідомила директорка департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОВА Ольга Довжук у контексті підготовки області до опалювального сезону.

«Підприємства надали інформацію про свої потреби, зокрема, це запити на техніку та матеріали, такі як труби, запірна арматура тощо. Нині ведемо перемовини та очікуємо на цю допомогу», – сказала посадовиця.

Ольга Довжук додала, що для одного з найбільших підприємств області – «Дніпро-Кіровоград» Товариство Червоного Хреста закупило техніку та хлору на понад п’ять мільйонів гривень

«Постачання хлору донедавна було однією із найбільших проблем в області. Запевняю, що запас хлору та коагулянтів, необхідних для очистки води, є на всіх підприємствах Кіровоградщини», – акцентувала Ольга Довжук.

Як писала “Гречка”, на Кіровоградщині прокуратура передала в Агенство з розшуку та менеджиенту активів (АРМА) активи компанії на 4,6 мільярда гривень, які належать резиденту рф.

 

Останні новини по темі
Кропивницький легкоатлет став віце-чемпіоном змагань у Німеччині
9A58ADBF 9479 4689 B9DC B98A7EF49C8F
sv
До 140-річчя професійного українського театру: у Кропивницькому створили фільм про хореографічне мистецтво (ВІДЕО)
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024