Теплопостачальні підприємства Кіровоградської області сподіваються на допомогу США

12:40, 27 Серпня, 2022

Для ключових теплопостачальних підприємств Кіровоградщини має надійти допомога від агентства США по міжнародному розвитку USAID.

Про це повідомила директорка департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОВА Ольга Довжук у контексті підготовки області до опалювального сезону.

«Підприємства надали інформацію про свої потреби, зокрема, це запити на техніку та матеріали, такі як труби, запірна арматура тощо. Нині ведемо перемовини та очікуємо на цю допомогу», – сказала посадовиця.

Ольга Довжук додала, що для одного з найбільших підприємств області – «Дніпро-Кіровоград» Товариство Червоного Хреста закупило техніку та хлору на понад п’ять мільйонів гривень

«Постачання хлору донедавна було однією із найбільших проблем в області. Запевняю, що запас хлору та коагулянтів, необхідних для очистки води, є на всіх підприємствах Кіровоградщини», – акцентувала Ольга Довжук.

Як писала “Гречка”, на Кіровоградщині прокуратура передала в Агенство з розшуку та менеджиенту активів (АРМА) активи компанії на 4,6 мільярда гривень, які належать резиденту рф.

 

Останні новини по темі
Кропивницький легкоатлет став віце-чемпіоном змагань у Німеччині
9A58ADBF 9479 4689 B9DC B98A7EF49C8F
sv
До 140-річчя професійного українського театру: у Кропивницькому створили фільм про хореографічне мистецтво (ВІДЕО)
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024