Незаконне будівництво? Поліція розслідує появу нового магазину на Шкільному

13:51, 09 Вересня, 2022

У Кропивницькому поліція розслідує ймовірно незаконне будівництво магазину на мікрорайоні Шкільний.

Фото ілюстративне,  зроблене журналістом “Гречки” 7 вересня 2022 року біля ринку “Шахтарський”. “Гречка” не може стверджувати, що саме котрийсь із магазинів на фото є тим об’єктом, про який йдеться в новині.

Згідно інформації у Єдиному державному реєстрі судових рішень, у травні цього року працівники поліції подали клопотання до суду на отримання дозволу на проведення огляду об’єкту будівництва, що знаходиться на провулку Фортечному біля ринку “Шахтарський”.

У ході слідства з’ясували, що власник будівництва дійсно має договір на суборенду земельної ділянки у 20 квадратних метрів та у 2018 році звертався до міськради з проханням дозволити там будівництво тимчасової споруди.

Проте через недотримання умов договору тоді йому анулювали дозвіл.

Наразі ж підприємець на попередньо згаданій ділянці, яка за кадастровим номером становить 20 квадратних метрів, будує торгівельний павільйон вже на 60 квадратних метрів, не маючи при цьому дозволів, тобто фактично самовільно зайнявши комунальну землю.

Суд на клопотання слідства надав ухвалу на дозвіл проведення огляду об’єкту будівництва. Проте судового експерта не допустили зробити огляд.

Довести ж незаконність будівництва можна лише за висновками експерта. Адже потрібно знайти та зафіксувати відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, знайти знаряддя кримінального правопорушення або майна.

Тому на повторні клопотання про надання дозволу на огляд об’єкту суд знову ж таки таку ухвалу надав.

Ухвала почала діяти 3 вересня, проте наразі поки невідомо, чи все ж таки есперт зміг оглянути торгівельний павільйон.

Слідство триває.

 

 

Останні новини по темі
Види джерел безперебійного живлення (ДБЖ) і їх призначення
6319030ee82e0
krov
“Твоя кров може воювати”: українців просять долучитися до національної кампанії з донорства
Читайте також

Під час оголошеної повітряної тривоги сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому районі було чутно вибухи. Згідно із попередньою інформацією без постраждалих. ...

20:57, 25 Лютого, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила що загинув земляк, захисник Володимир Орел 1973 року народження....

17:31, 25 Лютого, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024