У Кропивницькому розповіли чи будуть у школах групи продовженого дня

13:19, 09 Вересня, 2022

У школах Кропивницького на період дії воєнного часу не працюватимуть групи продовженого дня.

Начальниця управління освіти міськради Кропивницького Лариса Костенко пояснила причини такого рішення, повідомляють у пресслужбі міськради.

“Групи продовженого дня у навчальних закладах Кропивницького не відкриті, бо більшість батьків обрали дистанційну і змішану форми навчання дітей. Враховуючи місткість укриттів у школах та навчання у дві зміни, відкрити групи продовженого дня сьогодні немає можливості. Говорити про це зможемо лише тоді, коли навчальні заклади повністю перейдуть на очну форму навчання, – розповіла Лариса Костенко.

Як альтернативу, посадовиця запропонувала відправляти дітей до закладів позашкільної освіти.

За її словами, у всіх школах працюють гуртки, в місті є спортивні, музичні, художня школи, дитячо-юнацький центр, працюють бібліотеки. Дітей можна записувати у мистецькі заклади, де вони будуть зайняті вільний від уроків час.

Останні новини по темі
“Твоя кров може воювати”: українців просять долучитися до національної кампанії з донорства
krov
Depositphotos 98009342 S
Як перевірити свій страховий стаж онлайн?
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024