Спецпризначенці показали як знищили окупантів під час розвідки (ВІДЕО)

09:50, 13 Вересня, 2022

Спецпризначенці продовжують знищувати ворога. Російські солдати тікали із нашої землі, але завдяки злагодженій роботі воїнів Сил Спеціальних Операцій, залишилися в українській землі назавжди.

Про те, як відбулася одна з операцій спецпризначенців, вони показали на відео.

Переміщення ворожого авто воїни ССО України помітили під час проведення розвідки. На машині було нанесено літеру «О» – тактичний знак одного з угруповань російських військ в Україні.

Засідку на ворога влаштували швидко і провели вдало: авто уразили, коли окупанти на швидкості тікали до своїх. Двоє росіян в машині були знищені. В автомобілі поруч із тілами наші воїни знайшли зброю, радіостанції, кілька нарукавних знаків та наліпок збройних сил росії.

На приналежність убитих окупантів до підрозділу може вказувати нарукавний шеврон 459-го окремого понтонно-мостового залізничного батальйону в/ч 83010. Пожежа в авто ускладнила його огляд. Пізніше під час відходу групи, машина вибухнула і згоріла разом із вмістом.

 

Останні новини по темі
Майже сім тисяч за довідку: офіцера кропивницького “військомату” підозрюють в хабарництві
habar viyskoviy
computer
Оформлення електронних лікарняних: які особливості для новоприйнятих працівників
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024