Склянки, фужери, графини: кропивничан просять долучитися до ярмарку для допомоги ЗСУ

12:16, 19 Вересня, 2022

У Кропивницькому відбудеться ярмарок-продаж скляних виробів для збору коштів на антидронові рушниці для ЗСУ. Містян та жителів області просять долучитися до акції і приносити склянки, фужери, бокали та інше, які можна буде виставити на благодійний продаж.

Збирають скляні вироби в освітньо-культурному просторі ” Кропивницький Гончаренко-центр”, там же відбудеться і ярмарка-продаж.

“Українці завжди полюбляли гарні скляні вироби, тож серванти у багатьох родинах заповнені білими та різнокольоровими бокалами, графинами і стаканами на будь-який смак. Часи змінюються, і щоб отримувати задоволення від життя родині вистачає пари бокалів, двох-трьох стаканів, одного кувшину, а решта добра пилиться у шафці і сумує за теплими людськими долонями”, – зазначають організатори акції.

Відтак, щоб підтримати всеукраїнський збір коштів на антидронові рушниці і допомогти Збройним Силам України нищити окупантів, “Кропивницький Гончаренко центр” запрошує містян та гостей міста подивитися вдома, або у батьків, друзів чи сусідів, яке скло – фужери, кувшини, чарки, стакани, підноси, тарілки – роками не використовувалося, і принести їх та віддати на добру справу.

Приносити сляні вироби можна протягом двох тижнів – з 19 по 30 вересня – у Гончаренко центр за адресою вул. Велика Перспективна, 4а.

Ярмарок-продаж зібраного відбудеться у суботу, 1 жовтня, з 9:00 до 14:00.

Всі виручені кошти від ярмарку спрямують на купівлю антидронових рушниць. Це така зброя, яка допоможе нашим захисникам та захисницям краще бачити ворожі дрони і нищити їх. Вартість однієї рушниці близько пів мільйона гривень.

Весь скляний посуд, який не знайде господарів та господинь під час ярмарку, запропонують на розгляд Гуманітарному центру “Територія успіху”, що опікується переселенцям. А те, що не підійде для них, волонтери здадуть на повторну переробку.

“Найкраще у цій акції те, що у вартості виробництва скла велику частку складає вартість газу, який постачає наш сусід-агресор. Вартість газу зростає, тож, здаючи скло на переробку, ви ще більше допомагаєте Україні опиратися та перемагати, зупиняючи газовий терор рашистів”, – коментує директорка Гончаренко центру Вікторія Талашкевич.

За її словами, у рамках акції “Підтримуємо Збройні Сили України – збираємо скло!” в освітньо-культурному просторі “Кропивницький Гончаренко центр” відбудеться також серія майстер-класів та інших заходів (лекція, кінопоказ), присвячених склу.

Анонси заходів розміщуватимуть у Телеграмі, Інстаграмі та Фейсбуці.

Адреса центру: вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку – на другий поверх

Графік роботи у будні з 14.00 до 19.00, субота з 12.00 до 16.00, неділя – вихідний/

Нагадаємо, 24  вересня у Кропивницькому,  за адресою вул. Велика Перспективна, 19 – МИР2.0, працюватиме благодійна барахолка.

Останні новини по темі
“Він був рішучий, сміливий, любив життя” – дружина загиблого Героя Валерія Болгова
3 1 3 1024x769
vaccinated
Чи треба щеплення якщо перехворів коронавірусом?
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024