Державну іпотеку можна буде оформити через застосунок «Дія»

13:47, 05 Жовтня, 2022

 

Наразі в Україні іпотечна програма «єОселя» працює у тестовому режимі, та вже у другій половині жовтня українці зможуть оформити кредитування житла під 3 відсотки річних через платформу «Дія»

Як пояснює Міністерство економіки, програма дає можливість українцям придбати житло в кредит під 3% або 7% річних, а процентна ставка при цьому не змінюватиметься протягом кредитного періоду. При цьому мінімальний початковий внесок становитиме 20 відсотків від суми, а кредитний період сягатиме до 20 років.

Цьогоріч Мінекономіки спільно з Мінцифрою та «Укрфінжитлом» запроваджують перший етап програми, який передбачає кредитування під 3% річних для працівників освіти, науковців, кадрових військових, правоохоронців і медичних працівників.

Оформити іпотеку можна буде у другій половині жовтня через мобільний застосунок «Дія», подавши заявку прямо з мобільного телефону. До державної програми «єОселя» вже погодилися 5 банків: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Скай банк та Глобус.

«Ми долучилися до програми. Іпотеки по держпрограмі поки ще не видавали, адже наразі працюємо у тестовому режимі», – прокоментувала речниця Приватбанку в Кіровоградській області Анжела Дзіндзюра.

Вже з 2023 року вступить силу другий етап програми «єОселя», який передбачає кредит під 7% річних для всіх громадян України. Умоами для отримання кредиту буде: Для отримання іпотечного кредиту потрібно:

  • бути громадянином України віком від 18 до 70 років;
  • бути платоспроможним;
  • володіти нерухомістю менше 52,5 кв м (додатково 21 кв м на кожного наступного члена сім’ї);
  • не знаходитися під санкціями;
  • не брати участь в інших подібних державних програмах.

Раніше «Гречка» публікувала контакти координаторакоординатора програми «єОселя» від «Укрфінжитло».

 

Останні новини по темі
У Кіровоградоблавтодору хочуть відсудити 11 мільйонів гривень
doroga
bezpeka v neti
Шахрайські сайти та вірусні атаки: як захистити себе
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024