На Кіровоградщині аварійні відключення електроенергії можуть сягати 2-х годин

20:51, 23 Жовтня, 2022

Після ракетних обстрілів 22 жовтня на Кіровоградщині запроваджують аварійні відключення електроенергії. Про це повідомили в прес-службі ПрАТ Кіровоградобленерго.

– Через значне зростання вечірніх електричних навантажень та в умовах фактично аварійної схеми електропостачання, по всій території Кіровоградської області вимушено вводяться графіки аварійних відключень, – йдеться у повідомленні.

За інформацією енергетиків, відключення відбуватимуться протягом дня до 23.00, їх тривалість може сягати до 2-х годин.

 – Ці заходи необхідні для забезпечення стабільності роботи енергосистеми та збереження її цілісності, збалансування обсягів постачання та споживання електроенергії, –  йдеться в роз’ясненні прес-служби ПрАТ Кіровоградобленерго. – Наперед спланувати обсяги та тривалість аварійних відключень немає можливості, як і скласти погодинні графіки та довести їх до споживачів . Відключення не мають планового характеру, а є аварійними та застосовуються для недопущення масштабної аварії з масовим і тривалим знеструмленням значних територій.

Задля нормальної роботи енергосистеми, на підприємстві вкотре нагадують про необхідність підприємствам та жителям області зменшити споживання електроенергії.

Нагадаємо, 22 жовтня рашисти завдали ракетних ударів по енергосистемі Кіровоградщини. Внаслідок обстрілів ніхто не постраждав, проте без електроенергії на той час залишились 61 913 жителів області. Тим часом СБУ розпочала розслідування за фактом цих ракетних обстрілів.

Останні новини по темі
Для початку медзаклади: у Кропивницькому стартував опалювальний сезон
teplo copy
Dobirka2
Україномовний контент: що цікавого подивитися молоді у YouTube
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024