Для початку медзаклади: у Кропивницькому стартував опалювальний сезон

09:45, 24 Жовтня, 2022

 

У Кропивницькому стартував опалювальний сезон. Наразі тепло подається до шістьох медзакладів міста.

 

Як повідомив директор комунального підприємства «Теплоенергетик» Олександр Чельник, тепло вже подається в палати стаціонару Центральної міської лікарні на Фортечних валах, Кропивницької лікарні швидкої медичної допомоги, обласної лікарні та обласної дитячої лікарні, інформує пресслужба міськради.

Начальниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук підтвердила також включення автономних систем опалення у міському пологовому будинку і в амбулаторії загальної практики сімейної медицини на селищі Гірничому.

Крім того, за словами міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, загалом в Україні 18 областей на 100% підготовлені до старту опалення. Готовність котелень по Україні — 99,1 %.

Уже відновлено 44 % від загальної кількості уражених об’єктів критичної інфраструктури у сфері теплопостачання: у цілому постраждав 581 об’єкт.

На сьогодні понад 4 тисячі закладів соціальної сфери — лікарні, школи, дитячі садочки — опалюються у 20 регіонах та в столиці.

Нагадаємо, у Кропивницькому опалювальний сезон традиційно обіцяли розпочати, коли середньодобова температура впродовж трьох днів становитиме менше 8 градусів тепла. 

Також “Гречка” розповідала, як підготуватися до холодів в умовах війни і відповідно ймовірних надзвичайних ситуаціях.

 

Останні новини по темі
Нові валютні депозити онлайн: для чого потрібні і як захищають заощадження
valutniy depozit
elektro
На Кіровоградщині аварійні відключення електроенергії можуть сягати 2-х годин
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024