Громада на Кіровоградщині перевела 95 відсотків установ соцсфери на альтернативне опалення (ФОТО)

15:45, 17 Листопада, 2022

Новомиргородська громада на Кіровоградщині на 95 відсотків перевела об’єкти соціальної сфери на альтернативні види опалення, відмовившись від природнього газу.

 

Як повідомив голова Новомиргородської громади Ігор Забажан, відмовитися від газового опалення вдалося завдяки побудові котелень на твердому паливі із залученням інвестицій.

kotelnya Novomurgorod

Так, нещодавно завершили будівництво котельні для Капітанівcького ліцею. Вартість цього проєкту перевищила 4 мільйони гривень, а інвестором виступило приватне підприємство «Котлосантехмонтаж».

«Ліцей тепер має сучасну котельню, в якій увесь процес відбувається в автоматичному режимі: від загрузки палива до кінцевого виробництва теплової енергії», – пояснив Ігор Забажан.

kotelnya Novomurgorod3

При цьому паливом для котельні наразі є відходи сільськогосподарського виробництва.

 Нагадаємо, що у Новомиргородській і Новоукраїнській громадах оголосили про збір продуктів для мешканців деокупованих територій Херсонщини.

 

Останні новини по темі
Як правильно підключати генератор електрики у будинку – інструкція
svitlo
Nav4annya groshi
Дві переможниці міжнародного конкурсу з Кіровоградщини отримуватимуть президентську стипендію
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024