Через можливі зв’язки з Росією: у компанії-власниці «Кіровоградобленерго» проводять обшуки

16:33, 22 Листопада, 2022

Сьогодні, 22 листопада, Служба безпеки України проводить обшуки в енергетичній компанії VS Energy. Цій компанії належать 5 обленерго в Україні, зокрема і на Кіровоградщині.

Фото: Hromadske.ua

Як повідомляє «Громадському», власні джерела в СБУ, правоохоронці проводять обшуки у VS Energy через можливий зв’язок з росіянами.

Нагадаємо, що компанію VS Energy пов’язують з так званою групою «Лужники», а саме громадянами Росії Олександром Бабаковим, Євгенієм Гінером та Михайлом Воєводіним.

«Співрозмовник повідомив нам, що згадані олігархи вже перебувають під санкціями, тож в СБУ є повне право прийти туди з обшуками. VS Energy займає 10% енергетичного ринку України», – зазначають у повідомленні.

Як повідомляла «Гречка», 16 листопада суд арештував контрольний пакет акцій «Кіровоградобленерго» через розслідування щодо підривної діяльності VS Energy проти безпеки України.

Останні новини по темі
На випадок серйозного відключення світла у Кропивницькому організують “пункти незламності”
punkti nezlamnosti
Depositphotos 13376175 S
Плавлений сир для онкохворих: у Кропивницькому закуплять 600 кілограмів для пацієнтів
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024