Попри блекаут у Кропивницькому працюватимуть лікарні і деякі магазини

18:19, 23 Листопада, 2022

 Попри блекаут у Кропивницькому працюватимуть медзаклади, які зможуть надавати невідкладні допомогу, і торгові мережі, де є автономне живлення.

 

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович. Задіють і “пункти незламності” – пункти де можна зігрітись і зарядити телефони, олтримати доступ до вайфаю.

“Запасаймося витримкою.На всіх, уражених ворожими ракетами енергетичних об’єктах, розпочато аварійно – відновлювальні роботи.
Задіяна вся наявна ремонтна техніка і бригади енергетиків. Робота складна. І, можливо, не на один день”, – повідомив він.

Нагадаємо,  23 листопада ворог влучив у енергетичні об’єкти у Кіровоградській області та по Україні. Без світла більшість областей. 

 

Останні новини по темі
Завтра у Кропивницькому працюватимуть лише чергові групи у 8-ми дитсадках
dytsadok
49b5e85 privat
Які відділення Приватбанку працюють під час відключення світла у Кіровоградській області
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024