Історія одного бою: спецпризначенці розповіли як звільняли село на Херсонщині (ВІДЕО)

11:30, 25 Листопада, 2022

Спецпризначенець розповів історію одного бою на Херсонщині. Це інтерв’ю – можливість побачити і почути з перших вуст, що насправді ховається за новинами про звільнення чергового населеного пункту від росіян.

Відео-інтерв’ю оприлюднили на офіційному Telegram-каналі Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Подій, про які розповідає спецпризначенець відбувалися цієї осені в одному із сіл на Херсонщині. Окупанти розташувалися там, зробивши опорні пункти із захоплених будинків місцевих жителів.

Знищення передових постів противника із подальшим просуванням вглиб доручили зведеному загону воїнів 73-го морського центру спецпризначення та Іноземного легіону.

Оператор 73 центру – безпосередній учасник подій – показав місця, де українські захисники робили чергові кроки до Перемоги.

“Багато сказаного ми не доводимо до загалу, через те, що є речі про які ще зарано говорити, а також заради подальшої безпеки наших воїнів. Утім, усе викладене у матеріалі має свою велику цінність і вже є частиною нашої спільної історії”, – наголосили в описі до відео.

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: жителя Новгородки судитимуть за зґвалтування 12-річної дівчинки
viyaznicia
studentu copy
ЗНО та мультипредметний тест: як проходитиме вступна кампанія у 2023 році
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024