Кіровоградщині збільшили ліміти електроспоживання: за якими графіками вимикатимуть світло

11:36, 14 Грудня, 2022

 На Кіровоградщини протягом доби 14 грудня діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. При цьому для області збільшили ліміт споживання, тому за можливості, в деяких випадках не вимикатимуть електриу.

“В області продовжують діяти графіки погодинних відключень, але завдяки збільшенню ліміту на енергоспоживання для Кіровоградської області у нас з’явилася змога по можливості не жорстко притримуватися графіку й в деяких випадках не вимикати електрику”, – повідомили у пресслужбі Кіровоградобленерго.

Проте, все ж таки, рекомендують орієнтуватися на графік погодинних відключень, який розташований на сайті підприємства за цим посиланням.

В свою чергу в НЕК “Укренерго” пояснили, що вчора ввели в роботу ще один блок на атомній станції. Це допомогло не застосовувати минулої доби аварійні відключення для збалансування енергосистеми.

“Але ситуація в енергосистемі України все ще залишається складною через великий обсяг пошкоджень в енергетичній інфраструктурі. Зберігається значний дефіцит електроенергії. Найскладніша ситуація на сході – через майже щоденні обстріли енергооб’єкти постійно зазнають пошкоджень. Ремонтні роботи сповільнюються через небезпеку для життя ремонтників.”, – уточнили в повідомленні.

Крім того, зазначили, що всім обленерго доведені ліміти добового споживання електроенергії.

 

Останні новини по темі
За тарифи, борги і не встановлені лічильники – Національна комісія оштрафувала «Кіровоградгаз»
borg za gaz
bud
У Войнівці на завершення будівництва ЦНАПу витратять ще 1,3 мільйона
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024