Молоді Кіровоградщини міжнародні організації пропонують допомогу на розвиток ініціатив (ФОТО)

14:07, 14 Грудня, 2022

 

Заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова зустрілась із активною молоддю Кіровоградщини, де обговорила можливості реалізації молодіжних ініціатив.

 

«Наша мета – розповісти про можливості, які надають міжнародні організації для розвитку молодіжної політики України. Це важливо, адже ми живемо в умовах, в яких кожен має допомагати своїй країні. Міжнародні партнери бачать наш потенціал та готові фінансувати наші ініціативи та підтримувати їхню реалізацію», – звернулась Катерина Колтунова.

2 copy copy

В заході онлайн взяли участь представники структурних підрозділів з питань молоді райвійськадміністрацій та територіальних громад, а також лідери органів студентського самоврядування закладів вищої та професійно-технічної освіти, молодіжних громадських організацій та молодіжних рад.

3 copy copy copy copy copy

Тетяна Котенко — експертка Українського культурного фонду та голова ГО “Стратегія майбутнього” розповіла про діючі програми від міжнародних партнерів, умови та напрямки проєктів.

4 copy copy

 

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина увійшла у трійку областей за темпом подорожчання оренди житла
bud copy
inoz groshi
В університету з Кропивницького хочуть відсудити понад 600 тисяч за навчання іноземців
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024