В університету з Кропивницького хочуть відсудити понад 600 тисяч за навчання іноземців

13:27, 14 Грудня, 2022

У Кропивницькому підприємство, яке допомагає іноземцям у встіпі до місцевих вишів, хоче відсудити у Центральноукраїнського національного технічного університету понад 600 тисяч гривень.

Згідно інформації в Єдиному державному реєстрі судових рішень, ТОВ “Д.Б. Інтернаціональне Агентство” подало позов до Господарського суду області із вимогою стягнути із ЦНТУ 611 697 гривень.

До зазначеної у позові суми входить 479 400 гривень заборгованісті переплачених грошей за навчання, 79 580 гривень пені, 46 175 гривень інфляційних та 6 540 гривень річних.

Зокрема, підприємство пояснило, що у зв`язку з введенням в Україні воєнного стану студенти-іноземці були відраховані з вишу за власним бажанням.

“Навчання студентів та надання їм освітніх послуг було достроково припинено, у зв`язку з чим, на думку Позивача, у нього, як особи, яка відповідно до договору здійснювала їх набір, виникло право на повернення сплачених за навчання грошових кошті за неотримані освітні послуги”, – йдеться в обгрунтуванні позову.

Відтак, суд прийняв позов та ухвалив відкрити провадження по цій справі та призначив підготовче засідання на 21 грудня.

Зазначимо, згідно даних аналітичної системи YouControl, основним видом діяльності ТОВ “Д.Б. Інтернаціональне Агентство” є “Допоміжна діяльність у сфері освіти”. Зареєстроване підприємство у вересні 2020 року у Кропивницькому. За час своєї діяльності жодного разу не фігурувало у судових справах та журналістських розслідуваннях.

Останні новини по темі
Молоді Кіровоградщини міжнародні організації пропонують допомогу на розвиток ініціатив (ФОТО)
1 copy copy copy copy copy
borg za gaz
За тарифи, борги і не встановлені лічильники – Національна комісія оштрафувала «Кіровоградгаз»
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024