Світловодська міськрада віддала землі дніпровському підприємству: прокуратура хоче судитися

14:29, 17 Січня, 2023
zem dilanka

Олександрійська окружна прокуратура намагалася через суд скасувати передачу Світловодською міськрадою земель у постійне користування “Заводу залізобетонних виробів”. Проте через недостатність необхідних документів у позові, його лишили без руху.

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду області.

Олександрійська прокуратура в інтересах держави подала позов до Світловодлської міськради та дочірнього підприємства “Завод залізобетонних виробів” ТОВ”Дніпроенергобудпром” з вимогою визнати недійсною передачу двох земельних ділянок у Світловодську вище згаданому підприємству. Також скасувати реєстрацію про відповідні права користування у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Мова йде про землі за адресами вулиця Городоцька, 77 та вулиця Городоцька, 93. Одна ділянка сягає близько 5,5 гектарів, інша – майже 17 гектарів.

Розглянувши позов, суд вказав, що в ньому не вистачає документів та інших доказів, що додаються до заяви; а також оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.

“Всупереч таким вимогам, позивач зазначив, що до позовної заяви додаються належним чином засвідчені копії документів, їх оригінали знаходяться у Світловодській міській раді, ДП “ЗЗБВ”, Відділі №4 Управління надання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, Олександрійській окружній прокуратурі”, – йдеться в ухвалі.

При цьому прокурор не конкретизував оригінали яких саме документів є у нього, а які у інших осіб та яких саме.

Відтак, суд ухвалив рішення залишити позов без руху та визначив 10 днів для того, аби Олександрійська прокуратура могла доопрацювати всі недоліки в позові.

Останні новини по темі

За неетичне висловлювання: раднику керівника “Дніпро-Кіровоград” винесли догану

laika
vyluzia

У Маловисківській громаді почали громадське опитування щодо перейменувань вулиць

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023