Британська організація у Кропивницькому планує навчати мінній безпеці

16:02, 27 Січня, 2023

Британська неурядова організація Mine Advisory Group (MAG), що надає світову допомогу постраждалим від мін та стрілецької зброї, доєдналась до протимінної діяльності в Україні. Наразі вона проходить сертифікацію своєї роботи у нас в державі, а головний офіс планує перемістити з Києва до Кропивницького.

Як зазначили в пресслужбі міськради Кропивницького, в місті на обліку перебуває майже 25 тисяч сімей внутрішньо переміщених осіб, а по області близько 90 тисяч людей.

Представник організації Нік Гест зазначив, що MAG планує розгорнути операційну базу саме в Кропивницькому та готувати саперів та тренерів, які навчатимуть мінних ризиків населення. Він зазначив, що очікують від міськради інформаційної підтримки та організації навчання.

Всі бажаючі містяни, незалежно від статі, згідно жорстким міжнародним стандартам можуть пройти навчання протягом місяця. Залучити до навчання планують близько сотні людей з Кіровоградщини та Миколаївщини. Учні працюватимуть під менторством досвідчених саперів на постраждалих від російських окупантів територіях. Суть навчання, особливо стосується вимушених переселенців, зводиться до того, що повернувшись до своїх домівок вони можуть зустрітися там із випадками мінної небезпеки та мають правильно реагувати.

В міськраді зазначили, що Кропивницький готовий до співпраці з Mine Advisory Group. Проте представник МAG ще планує зустрітися з керівництвом Кіровоградської ОВА.

“Гречка” раніше зазначала, що за даними ООН, сьогодні Україна – одна із найбільш замінованих країн світу та де найбільша мінна загроза і як захиститися від небезпеки. 

Останні новини по темі
“Будете нашим щитом” – Вадим Щербань про окупацію Нестерянки Запорізької області (ВІДЕО)
Nesterenko
Ruba vulov promuslovist
В Україні проводитимуть аукціони на промисловий вилов риби – як взяти участь
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024