Пожежа на заводі «Креатив» у Кропивницькому: що насправді горіло (ФОТО, ВІДЕО)

14:35, 29 Січня, 2023

У соцальних мережах сьогодні, 29 січня, опублікували відео пожежі з підписом, що це горить територія заводу «Креатив» у Кропивницькому. «Гречка» перевірила цю інформацію.

У соціальній мережі сьогодні, 29 січня, опублікували відео пожежі з підписом, що це горить територія заводу «Креатив» у Кропивницькому.

 

Як повідомила «Гречці» речниця ДСНС у Кіровоградській області Оксана Мачак, сьогодні повідомлень про пожежі на території заводу не надходило.

Журналісти «Гречки» перевірили, чи справді на території заводу є полум’я. Станом на 13:40 на території «Креативу» вже не було видно вогню чи чорного диму. Водночас очевидці сказали, що возгорання на території дійсно сталося.

Як розповіли «Гречці» працівники підприємства, відбулось самозагоряння відходів від виробництва соняшникової олії, які зберігались на подвір’ї заводу.

«Диму було більше, ніж вогню. Самі загасили за пару хвилин», – розповів працівник заводу, який побажав залишитись анонімним.

 Zavod Kreatuv2

Нагадаємо, що 28 січня у центрі Кропивницького горів паб «Дудляр».

Останні новини по темі
На Кіровоградщині стартувала “Школа екоактивізму”
Depositphotos 6704345 S
Budyuk
Захисника зі Знам’янки посмертно нагородили орденом «За мужність»
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024