Не день краси, а боротьба за рівноправ’я: кропивницькі депутатки презентували ролик до 8 березня (ВІДЕО)

13:38, 07 Березня, 2023

Кропивницькі депутатки з міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» презентували ролик про Міжнародний день боротьби за права жінок.

Ілюстративне фото

 

Відео опублікували на офіційній фейсбук-сторінці Кропивницької міської ради. У ньому депутатки пояснюють, що радянська влада свого часу робила все, щоб спотворити справжній сенс Дня боротьби за права жінок, який у світі відзначають 8 березня.

«У цей день ми маємо пам’ятати про здобутки тих, які вибороли для жінок право здобувати освіту, брати участь у виборах, водити авто та на рівні з чоловіками боронити країну», – пояснила депутатка Ольга Ковальова-Алокілі.

Також представниці МФО «Рівні можливості» підкреслили, що 8 березня – це не про букети квітів, а про рівність і можливість бути собою та користуватися усією повнотою прав.

Нагадаємо, що у 2020 році у Кропивницькому відбувся марш за права жінок, де учасники вийшли з плакатами: «Квіти клумбам – права жінкам».

«Гречка» пояснювала, з якими проблемами у забезпеченні військовою фомою та амуніцією стикаються жінки в українській армії та як ці проблеми намагаються вирішити під час повномасштабного вторгнення.

Останні новини по темі
Забіг у 767 кілометрів: кропивничанин подолав шлях Святого Якова для підтримки ЗСУ (ФОТО)
Sharov dmutro
igrashku
Скринька хоробрості: у Кропивницькому збирають подарунки для онкохворих дітей (ФОТО)
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024