“Я читаю Шевченка”: викладач кропивницького вишу ініціював флешмоб (ВІДЕО)

11:27, 08 Березня, 2023

Викладач ЦДПУ імені Володимира Винниченка, який наразі несе службу в лавах Збройних сил України Олександр Ратушняк запропонував започаткувати флешмоб “Я читаю Шевченка”.

Про свою ініціативу у переддень народження знаменитого кобзаря, поета та художника Тараса Шевченка він написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

“Напередодні дня народження духовного лідера української нації пропоную започаткувати флешмоб “Я читаю Шевченка”! Запишіть на камеру декламацію улюбленої поезії Кобзаря та додайте декілька слів, чому ви обрали саме її. Виставте це відео в соцмережі з хештегом #я_читаю_Шевченка і затегайте тих, кому передаєте цю естафету. Нехай прозвучить потужне поетичне слово пророка, що об’єднав нашу націю! Ми сьогодні є такими сильними і незламними, тому що Тарас Григорович Шевченко вдихнув у нас гордість за наших прадідів великих”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Кропивницькому у волонтерському просторі “Krop:hub” у четвер, 9 березня, відбудеться арт-терапія «Розмалюй Шевченка».

 

Останні новини по темі
З корицею і любов’ю: як на Кіровоградщині працює сімейний притулок для стареньких
1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy
reitung
За рік повномасштабної війни Кропивницький та Олександрія потрапили у рейтинг прозорості міст
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024