Пробний тест з англійської: як долучитись абітурієнту

10:06, 27 Березня, 2023

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив для абітурієнтів online-тест з англійської мови, під час проходження якого можна вибирати послідовність виконання завдань та повертатися до того чи іншого необхідного завдання.

 

Також під час тестування можна змінювати варіант відповіді, а опісля завершення роботи отримати результат тестування з англійської мови.

За відсутності інтернета можна завантажити файл із демонстраційним варіантом тесту з англійської мови на свій гаджет та виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними варіантами.

В тестуванні з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання.

Варто зауважити, що Український центр оцінювання якості освіти розвиває власну тестову платформу. Це означає, що в майбутньому подібні завдання будуть доступними і на ній.

Як нещодавно повідомляла “Гречка”, в Україні визначили дати проведення цьогорічного мультипредметного тесту (НМТ) для абітурієнтів. Так, реєстрація на участь у мультипредметному тесті триватиме місяць: з 3 квітня по 3 травня та відбудеться у два етапи.

 

Останні новини по темі
Дощ та сніг: жителів Кіровоградщини попереджають про погіршення погоди
close up of red umbrella in snow copy copy
2023 03 27 bjj
Кропивницький борець переміг на престижному турнірі в США (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому вчора, 23 червня, помер вуличний музикант Олександр Будницький. На місце, де він виступав з гітарою, містяни приносять живі квіти....

16:43, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині три громади повідомили про загибель воїнів-земляків.

16:38, 24 Червня, 2024

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024