На кропивницькому підприємстві “Благоустрій” виявили порушень на майже 54 мільйони

16:45, 27 Березня, 2023

У Кропивницькому Держаудитслужба провела перевірку у комунальному підприємстві “Благоустрій”. Порушень виявили на майже 54 мільйони гривень.

За інформацією пресслужби Управління Східного офісу Держаудитслужби у Кіровоградській області, фахівці перевіряли діяльність підприємства за період із січня 2020 року по листопад 2022 року.

Серед порушень виявили, що протягом 2020–2022 років підприємство не виконувало роботи з утримання парку “Перемоги”, хоча він значиться на балансі об’єктів, за якими підприємство повинне стежити. Так сталося через те, що міськрада прийняла рішення передати повноваження із утримання зелених насаджень парку «Перемоги» приватній особі. Таким чином, КП «Благоустрій» втратило можливість отримати 8,9 мільйона гривень.

Натомість підприємство виконувало роботи з благоустрою на об’єктах, які не обліковуються на його балансі, через що підприємство витратило зайві 967,9 тисяч гривень.

Порушення знайшли і у табелях по кількості відпрацьованих людьми робочих годин. Вони фактично не відповідали тим цифрам, які вказані в актах виконаних робіт. Це призвело до завищення вартості виконаних послуг на 4,8 мільйона гривень.

Крім того, з’ясувалося, що міськрада несвоєчасно передала гроші на капітальний ремонт скверу ім. Шевченка та реконструкції парку «Перемоги», що призвело до заниження вартості основних засобів підприємства на 39,9 мільйона гривень.

Матеріали ревізії передали до правоохоронних органів.

Нагадаємо, під час аудиту кропивницького підприємства «Теплоенергетик» виявили порушень на 296,2 мільйони гривень – серед них завищена субвенція з держбюджету та надбавки своїм працівникам «за високі досягнення».

 

Останні новини по темі
Мсьє Домінік плете сітки: історія француза, який волонтерить у Кропивницькому (ФОТО)
Для маркування Прямокутник 3 copy copy
Depositphotos 404174736 s 2019 copy
“Ваш син є винуватцем ДТП”: на Кіровоградщині судитимуть шахраїв
Читайте також

Кропивницькі велосипедисти вибороли призові місця на чемпіонаті України з маунтенбайку.

12:21, 17 Липня, 2024

На Кіровоградщині виявили двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному вилові риби в акваторії річки Дніпро....

11:54, 17 Липня, 2024

У середу, 17 липня, контррозвідника Романа Червінського, якого обвинувачують у перевищенні повноважень під час спецоперації з вербування російського пілота, випустили під застав...

11:20, 17 Липня, 2024