Будівництво Макдональдзу: Олександрійська міськрада виділила мільйон на проєкт перехрестя

09:20, 31 Березня, 2023

Олександійська міська рада ухвалила виділення одного мільйону гривень з місцевого бюджету на облаштування частини траси, яка проходить біля будівництва закладу швидкого харчування МакДональдз.

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Кузьменка

 Як повідомив голова громади Сергій Кузьменко, рішення про виділення мільйона гривеь міські депутати ухвалили 30 березня. Ці кошти направлять на створення проєкту організації дорожнього руху на перетині вулиці Гетьмана Мазепи та проспекту Соборного.

«Міська влада, коли запрошувала інвестора, обіцяла зі свого боку взяти зобов’язання – облаштувати територію, прилеглу до траси М-30 в межах Олександрії. Ми маємо зробити цю локацію в межах міста безпечною і сучасною», – написав він.

Голова міськради додав, що це є першою частиною внеску в інвестиційний проєкт.

Нагадаємо, що будівництво Макдональдзу в Олександрії розпочали у грудні 2022 року. Локацію для кафе визначили у 2021 році і анонсували, що заклад матиме дві лінії МакДрайву. Та через повномасштабне вторгнення Росії Олександрійська міськрада відтермінувала низку проєктів.

 

Останні новини по темі
Герпес: у чому небезпека вірусу та як його виявити
Kulish1
Мова об’єднує: як вчителька з Донеччини вчить кропивничан української
Читайте також

У Кропивницькому вчора, 23 червня, помер вуличний музикант Олександр Будницький. На місце, де він виступав з гітарою, містяни приносять живі квіти....

16:43, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині три громади повідомили про загибель воїнів-земляків.

16:38, 24 Червня, 2024

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024