Для ліквідації аварії на Новомиколаївці треба змінити 500 метрів трубопроводу

11:43, 11 Квітня, 2023

Для ліквідації аварії на каналізаційній мережі мікрорайону Новомиколаївка необхідно замінити 500 метрів трубопроводу на глибині до 7 метрів.

Про це повідомляє пресслужба міськради з посиланням на виступ під час апаратної наради 11 квітня директорки міського кодоканалу Валентини Давидчук. За її інформацією в результаті руйнування каналізаційних трубопроводів, стоки доводиться перекачувати із одного колектора в інший насосами, під’єднаними до генераторів. Для виправлення ситуації доведеться провести заміну близько 500 метрів мережі діаметром 600 міліметрів, трубопроводи якої пролягають на глибині від семи до п’яти метрів вулицями Братиславською і Авіаційною.

Заступник міського голови Олександр Мосін оперативно доручив керівникам головного управління житлово-комунального господарства та управління містобудування та архітектури перевірити наявність на маршруті інших інженерних мереж. Крім того, паралельно має бути виготовлена проєктна документація на відновлення дорожнього покриття вулиць, де виконуватимуться роботи.

Останні новини по темі
Райкович доручив перевірити роботу управління освіти Кропивницького
Perevirka
Zubova sud polsha1
Не дочекавшись вироку, мешканка Кропивницького, яка виправдовувала агресію РФ, виїхала до Польщі
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024