В Устинівці за 2,5 мільйона планують відремонтувати відрізок дороги

15:02, 22 Травня, 2023

У селищі Устинівка, Кропивницького району, планують капітально відремонтувати частину вулиці Ювілейна за понад 2,5 мільйона гривень.

Згідно інформації у системі Prozorro, капітальний ремонт хочуть провести на відрізку дороги по вулиці Ювілейна від будинку №14 до перехрестя з вулицею Об’їздна. Устинівська селищна рада готова була заплатити за це понад 2,8 мільйона.

Пропозиції надійшли від трьох підприємств ТОВ ПФ, ФОП “ТИЩЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ” та ТОВ “АРАКА”. Найменшу вартість запропонувало ТОВ ПФ – 2 534 007 гривень. Відповідно воно стало переможцем тендеру, проте договір із ним ще не підписали.

Причиною вказали, що виявили невідповідності у документації. Розкривали тендерні пропозиції 10 травня, переможцю дали час до 19 травня усунути виявлені невідповідності.

Сьогодні, 22 травня, у закупівлі вже опублікували повідомленння про намір укласти договір.

Зазначимо, згідно даних аналітичної системи “Youcontrol”, ТОВ “ПФ” зареєстроване у Кропивницькому, бенефеціарним власником є Марат Мхитарян, якому належить і фірма “МАМ-СЕРВІС”. Цю фірму свого часу ЗМІ називали “улюбленицею” тоді ще Кіровоградської міськради.

Ця фірма у 2015 році займалася капітальним ремонтом на тодішній вулиці Пушкіна у Кропивницькому. За це управління ЖКГ міськради заплатило майже 5,7 мільйона гривень.

Також ТОВ “ПФ” засвітилося і під час ремонту на вулиці Межовий бульвар у Кропивницькому. Тоді міськрада «заднім числом» провела тендер на ремонт дороги за 1,5 мільйона.

Ця ж ТОВка займалася і будівництвом дитсадка-довгобуду у Голованівську. Він був частиною “Великого будівництва”. Першочергово зведення нового інфраструктурного об’єкта ініціював в 2018-му році тодішній голова Голованівської РДА Олег Голімбієвський. Планувалось, що приміщення здадуть в експлуатацію до кінця осені 2019-го року. Однак не склалось.

Станом на початок 2021-го року на його спорудження було витрачено майже 40 мільйонів гривень. Бюджетні кошти тоді освоювало ТОВ “ВКФ Софіт” Миколи Осокіна. Оскільки виникла потреба розробляти нову проектно-кошторисну документацію для добудови навчального закладу, вирішили обрати й нового підрядника. Ним, за результатами відкритих торгів, проведених у квітні 2021 року, стало ТОВ “ПФ” Марата Мхитаряна. Вартість робіт оцінили в 8,6 мільйона гривень.

Останні новини по темі
Якщо вкрали гроші з картки: що робити і чи можливо повернути кошти
kartka banking
malyk
На Кіровоградщині соцслужби забрали у матері немовля (ФОТО)
Читайте також

Шорти — це базовий елемент гардероба на літній сезон. Якщо ви ще в пошуках свого ідеального фасону, то ця стаття для вас. У 2024 році жіночі шорти стали набагато зручнішими, адж...

10:55, 18 Липня, 2024

Кропивницький регіон долучився до проєкту «Укрпошта.Аптека», в рамках якого можна замовити доставку ліків до найближчого поштового відділення. Для цього достатньо мати телефон.&...

10:30, 18 Липня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 18 липня, через аварійні роботи жителі мікрорайону Радист тимчасово залишилися без води....

10:09, 18 Липня, 2024