З автопробігом та мітингом: у Кропивницькому провели акцію на підтримку полонених оборонців Маріуполя (ФОТО)

13:26, 27 Травня, 2023

У Кропивницькому, сьогодні, 27 травня, відбулась акція на підтримку військовополонених. Їхні рідні, знайомі та просто небайдужі містяни зібрались на площі Героїв Майдану з плакатами, відбувся автопробіг центральною вулицею міста та виступили “творчі волонтери”.

 

За словами дружини військовополоненого Ігора Рудого Олени, акцію організували у підтримку полонених маріупольського гарнізону, у тому числі і її чоловіка та ще одного кропивничанина Вадима Токаря.

“Ми хочемо нагадати який подвиг вони зробили тоді, а тепер ми повинні поборотися за них. Хлопців вдома чекають родини. Потрібно всім нагадувати про них, аби це було постійно “на слуху” і щоб про них не забували,”– розповіла жінка.

Акцію намагалися зробити якомога масштабнішою, аби привернути якомога більше уваги.

30

Тому, крім мітингу на площі Героїв Майдану, від пам’ятника Янголу-охоронцю вирушила автоколона з прапорами України. Вона рухалася вулицею Велика Перспективна до супермаркету “Копилка” на Соборній і назад до центральної площі.

Під час мітингу розповіли про військовополонених цього гарнізону , які вже понад рік перебувають у полоні.

34

Підтримали акцію своїми виступами і “творчі волонтери” та ансамбль “Аеліта”.

До присутніх звернулася мати Ігора Рудого, яка у підтримку всіх рідних, хто чекає додому своїх воїнів, зачитала вірш “Лист до сина”.

Нагадаємо, це вже не перша акція у підтримку кропивницьких віійськовополонених. У квітні Кущівська гімназія, випускником якої є Вадим Токар, організувала акцію із ходою, в якій взяли участь як учні та педагоги шкіл, так і чимало небайдужих містян. Учасники акції пройшли ходою між двома школами, що знаходяться в мікрорайоні Кущівки.

А 12 травня учні й колектив Завадівської гімназії долучився до акції на підтримку військовослужбовців. В рамках заходу школярі проходили квест, щоб зібрати символічну фразу «дорога додому», а також разом з викладачами підготували музичний номер, щоб підтримати присутніх на заході рідних Вадима Токаря та Ігоря Рудого, син якого навчається у цій гімназії.

23

24

25

26

27

28

29

32 copy

33 copy

35

36

37

38 copy

39 copy

40

41

 

Останні новини по темі
Ніжне у мультиварці або запечене з м’ясом: рецепти рагу від Клопотенка
ovocheve ragu v multuvarci sitewebukr 1000x600
800px Fotogalereya sso 01
Кропивницькі спецпризначенці показали як нищать ворога у Бахмуті (ВІДЕО)
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024